Skip links
Tarihçemiz

1990 yılında Cem Marçak tarafından kurulan Cem Gümrük Müşavirliği, kurumsallaşma yolunda ilk adımı atarak, 1993 yılında Boğaziçi Gümrük Müşavirliği olarak Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Hizmetlerine devam etmiştir.
Gelişen süreçte Depolama ve Antrepo Hizmetleri için Hermes Global Lojistik kurulmuştur. Merkezi İstanbul olan Boğaziçi Grup hali hazırda bünyesindeki Taşımacılık, Antrepo ve Gümrük Danışmanlık firmalarıyla, gelişen iş hacmiyle orantılı olarak her geçen yıl istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

Hakkımızda

Ülkemizin gelişen dış ticaretine paralel olarak, Gümrük Müşavirliği, Danışmanlık, Dış Ticaret, Taşımacılık, Lojistik, Gümrüklü/ Gümrüksüz Depolama Hizmetlerini Boğaziçi Grup, branş şirketleri aracılığıyla vermektedir. Ulusal ve Uluslararası Lojistik, Sigorta, Gümrük Hizmetleri, Ticaret Güvenliği Hizmetleri, Ticaret Danışmanlık ve Belgeleme Hizmetleri, Ticaretinizi Kolaylaştıracak Çözümler Boğaziçi Grup, bünyesindeki Boğaziçi Gümrük Müşavirliği A.Ş, Boğaziçi Danışmanlık ve Taşımacılık Tic. A.Ş, Hermes Global Lojistik A.Ş, Yiğitcan Taşımacılık Tic. Ltd.Şti ve Marçak Otomotiv Paz.Sig.Ara.Hiz.Ltd.Şti firmaları ile tam entegre tedarik zinciri hizmetlerini yerine getirmektedir.

— 1990 Yılından Bugüne Çizgimizi Koruyoruz

Güvenli Ticaret için Uzman Gümrük Müşavirliği

1990 yılında Cem Marçak tarafından kurulan Cem Gümrük Müşavirliği, kurumsallaşma yolunda ilk adımı atarak, 1993 yılında Boğaziçi Gümrük Müşavirliği olarak Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Hizmetlerine devam etmiştir. Gelişen süreçte Depolama ve Antrepo Hizmetleri için Hermes Antrepoculuk kurulmuştur. Merkezi İstanbul olan Boğaziçi Grup hali hazırda bünyesindeki Taşımacılık, Antrepoculuk ve Gümrük Danışmanlık firmalarıyla, gelişen iş hacmiyle orantılı olarak her geçen yıl istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

Müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak, uzun vadeli çözüm ortağınız olma vizyonumuz ile çıktığımız yolda, iş bilgimiz ve tecrübemizi sürekli geliştirmeye odaklıyız.

Misyonumuz, yasal mevzuat kapsamında müşterilerimize, en hızlı, ekonomik, güncel hizmet ve çözümler üretmek.

Önce insan düşüncesi ile çevreye ve doğaya saygılı, yasalara uyan, yasalar çerçevesinde müşteri haklarını sonuna kadar savunan, koruyan ve mücadele eden çizgimizi korumak grubumuzun en büyük hedefidir. Bu hedef doğrultusunda hizmet veriyoruz.

ETİK DEĞERLERİMİZ

BİZ

Müşteri Odaklı Çalışırız

Boğaziçi Grup olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini algılamak ve karşılamak için gayret gösteririz.

Sürekli Gelişimi Destekleriz

İyileşme ve değişime yol açacak bilginin kazanılması ile sürekli gelişimi sağlamak öncelikli amacımızdır. Tüm çalışmalarımızla sürekli iyileşme çalışmaları yapar ve süreçlerimizi takip ederiz.

Topluma ve Çevreye Saygılıyız

Boğaziçi Grup Ailesi üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uyar ve saygı gösteririr. Toplumumuz ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranır ve bu bilinci yaymak için çalışmalar yaparız.

Etkili Bir Takım Ruhuyla Çalışırız

Sorunları birlikte çözmek ve başarıları paylaşmak takımızın hedefidir. Birbirlerini teşvik edebilen, birbirlerine ilham veren, birbirlerini güçlendiren ve hedefe yönlendiren bir takım olarak çalışırız.

Bizim Gücümüz İnsan Kaynağımızdır

Hizmetimizin kalitesi çalışanlarımızı kalitesiyle doğru orantılıdır. Bu nedenle en donanımlı ve deneyimli insan kaynağının ekibimiz içinde bulunması için gayret gösterir ve personelimizin gelişimlerini destekleriz.