Skip links

Taşımacılık Hizmetleri

Taşımacılık Hizmetleri

Hızlı ve Esnek Nakliye Çözümleriyle Taşınmanın Zorluklarını Azaltıyoruz…

Boğaziçi Grup, bünyesindeki Boğaziçi Danışmanlık ve Taşımacılık Tic. A.Ş. ve Yiğitcan Taşımacılık Ltd. Şti. firmaların istekleri doğrultusunda kendi araçlarıyla yükleme, boşaltma ve kurye teslimatlarını son teslim noktalarına gerçekleştirmektedir.

Firmalarımız K1 yetki belgelerine sahiptir.

Ayrıca sürekli artan talep doğrultusunda araç filosunda güncel soğuk zincir ve ADR standartlarına uygun üst düzey hizmet sunan firmamız, ilaç ve özel depolama gerektiren ürünlerin taşınmasında 20 yıllık tecrübesi ve ADR eğitimli personeli ile kusursuz hizmet sağlamaktadır.

İş ortağı Universal Logistics ile AB ve uluslararası taşımacılık organizasyonlarını yürütmektedir. Gerektiğinde AB ülkelerinden çıkan malların gümrük işlemlerini de şirketimiz organize etmektedir.

Soğuk Zincir Taşımacılığı

“Soğuk Zincirinizin Bütünlüğünü Sağlayın…”

Isıya duyarlı ürünler taşıyan firmalar bize güveniyor çünkü hizmetlerimizi teknolojiden ilaca, gıdadan havacılığa kadar çeşitli sektörlerin özel ihtiyaçlarına göre uyarlıyoruz. Sıcaklığa duyarlı ürünleri taşıyor veya saklıyor, soğuk zincir boyunca bütünlüklerini koruyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda filomuzda bulunan Midivan, Panelvan, Kamyonet Kamyon ve TIR’larımız ile ürünlerin yurtiçi dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Araçlarımızla liftli taşıma yaparak müşterilerimize zaman kazandırıyoruz.

Soğuk zincir lojistik ekibimiz, soğuk zincir ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan, tedarik zincirinizi optimize eden ve yük maruziyetini en aza indiren bir çözümü tasarlamak, yönetmek ve uygulamak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Soğuk: +2 / +8 derece arası,

Serin: +8 / +15 derece arası,

Genel: +15 / +25 derecelerinde ısı kontrollü olarak, istenildiğinde ısı kayıtlarının paylaşılmasını sağlayan teknolojik alt yapımız ile tüm taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Tehlikeli Madde Taşımacılığı

“Boğaziçi Gümrük ile Riskleri Minimize Et!”

Boğaziçi Gümrük, tehlikeli maddelerin taşımacılığı konusunda uzun bir geçmişe ve kimya endüstrisine yönelik lojistik çözümlerinde üstün bir deneyime sahiptir.

Tehlikeli Madde Taşıma Zincirinin tamamını yönetebilecek altyapıya, donanıma ve uzmanlara sahibiz. Kimya endüstrisi müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, riskleri en aza indirerek maksimum hizmet sağlıyoruz.

Önceliğimizin güvenlik olduğu noktasına vurgu yaparak, tehlikeli malların tüm nakliye operasyonlarımızda size kapsamlı güvenlik kontrolü garantisi veriyoruz.

Ekibimiz, bu tür kargoların elleçlenmesinde uzmanlaşmış, ulusal ve uluslararası tehlikeli madde direktiflerine uyum konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip profesyonellerden oluşmaktadır.

Her geçen gün artan talep doğrultusunda mevcut ADR standartlarına uygun araç filomuz ve ADR eğitimli personelimiz ile özel muhafaza gerektiren ürün taşımacılığı konusunda 20 yıllık tecrübemizle yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz.

Medikal Taşımacılık

İlaç, tıbbi bileşen ve ekipmanların uluslararası nakliyesi için gerekli çeşitli Lojistik ve Nakliye Hizmetleri sunuyoruz. 
Nakliye sırasında ürünün güvenliğine öncelik veriyoruz ve tıbbi bileşenleri gönderirken, İyi Dağıtım Uygulamaları (GDP) standartlarına, uluslararası yasal normlara ve tüm ilgili iç yasalara uyum sağlıyoruz.

Deneyimli personelimiz teslimat planlarını optimize eder ve ihtiyaçlarınızı karşılayan ve ürünlerinize uygun bireysel lojistik çözümleri sunar.