Skip links

Hizmetler

Hizmetlerimiz

Gümrük süreçlerindeki karmaşıklığı en aza indirerek, ihracat ve ithalat operasyonlarında sorunsuz bir deneyim sağlamayı hedefliyoruz. Uzman kadromuz ve sektöre özgü bilgi birikimimizle, müşterilerimizin uluslararası ticarette başarılı olmalarına katkıda bulunuyoruz.
Güvenlik denetimleri, Sınır Geçişlerinde Düzenlemelere Uyum, Risk Analizi, Gümrük İşlemleri Yönetimi ve Lojistik Güvenlik Önlemleri gibi alanlarda yılları aşan uzmanlığımızla, müşterilerimizin iş sürekliliğini ve ticaretlerini güçlendirmelerine yardımcı oluyoruz.
33 yılı aşkın deneyim, yenilikçi sistemler ve işinde uzmqn profesyonellerden oluşan bir ekip, müşterilerimizin başarısına katkıda bulunmamıza olanak tanır.

Belirlenen ihtiyaç ve fırsatlara dayanarak müşterilerimizin işlerine değer katacak sistem ve yöntemler geliştirmek için proaktif olarak çalışıyoruz.

Geniş kapsamlı Lojistik Danışmanlık Hizmetlerinin gerekli olduğu lojistik projelerde, uzman ekibimizle müşterilerimize özel çözümler sunuyor, sürdürülebilir bir başarı elde etmelerini sağlıyoruz.

Küresel pazarlarda etkin bir şekilde rekabet etmek, yeni pazarlara açılmak ve uluslararası genişleme stratejileri geliştirmek konusundaki uzman ekibimiz, sizin için en uygun çözümleri sunmak üzere hazır.


Gümrük Müşavirliği Hizmetleri kapsamında, ithalat, ihracat ve diğer tüm gümrük işlemlerinizde Danışmanlık Hizmeti sunarak en avantajlı koşulları sizin için sağlıyoruz.


2010 yılında 6.000 ㎡’lik tek lokasyonda başladığımız depolama hizmetlerine, bugün 30.600 ㎡’den fazla alanda 3 lokasyonda devam ediyoruz.

Hadımköy, Şekerpınar, Pelitli 1 ve Pelitli 2 depolarımızda işlerinizi kolaylaştıracak hizmetler sunuyoruz.

Sektörü etkileyen yenilikçi taşımacılık çözümleriyle sektör ihtiyaçlarına uygun hizmetler sunuyoruz.
Özellikle hızlı taşıma çözümleriyle iş ortaklarımıza hız, ekonomi ve esneklik açısından önemli avantajlar sunuyoruz.

İhracat işlemleri, ithalat süreçleri gibi hassas ve dikkatli yapılması gereken durumlardır.

Boğaziçi Gümrük, uzman kadrosu ile ihracat süreçlerinizin kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını garanti eder.

Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenli gönderim hizmetiyle ulaşıyoruz. Gönderilerinizi istediğiniz her yere uygun fiyatlarla ulaştırmanın yanı sıra, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonel ekibimiz ve güvenilir lojistik ağımız ile gönderinizi sorunsuz halde ulaştırma imkanı sağlıyoruz.

İthalatçılara, ihracatçılara ve taşıyıcılara yönelik finansal hizmetlerin, derin müşteri ilişkileri kurmanın ve değer yaratmanın kilidini açmanın anahtarı olduğuna inanıyoruz

Danışmanlık Hizmetleri

Gümrükleme Hizmetleri

Taşımacılık Hizmetleri

Depolama Hizmetleri